Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna Dialog Warszawa - Psychoterapia

Bogumiła Borowska, pedagog, psychoterapeuta, Warszawa

poradnia.edu.pl / Nasi specjaliści / Bogumiła Borowska, pedagog, psychoterapeuta, Warszawa
« powrót do listy specjalistów

Bogumiła Borowska, pedagog, psychoterapeuta, Warszawa
Psychoterapeuta i mediator.
Moje doświadczenie osobiste (małżeństwo, rodzicielstwo) i zawodowe (nauczyciel, pedagog, trener, dyrektor, menadżer, właściciel firmy) pomagają mi zrozumieć i pomóc innym.
Psychoterapeutką zostałam z zamiłowania. Zawsze interesowałam się psychologią, psychoterapią. Chęć pogłębienia wiedzy i umiejętności skierowały moje kroki do Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie - członka International Federation of Gestalt Training Organization (FORGE) i European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Ukończyłam tam Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów.
Prowadzę terapię indywidualn i terapię związków (par).
Ukończyłam Podyplomowe Studia - Mediacje Rodzinne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Nie boję się żadnych wyzwań.
Prywatnie jestem mężatką, matką dorosłych dzieci - syna i córki.

Projekt i realizacja: Łukasz Piec